پلتفرم Nano Green به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت مشاوران به آور نانو امید (مبنا) رونمایی شد. نانوگرین تولید کننده محصولات متکی بر فناوری‌های نانو در عرصه‌های مختلف خواهد بود. از جمله تولیدات فعلی نانوگرین می‌توان به انواع کالاهای نانومحور در حوزه ساختمانی مانند محافظ شیرآلات و در حوزه خودرویی مانند اسپری تمیز کننده داشبورد اشاره نمود. این محصولات با هدف رونق اقتصادی در فضای تولید محصولات و کالاهای خاص و بی نیازی کشور از واردات این قبیل محصولات متکی بر فناوری های نانو تولید و عرضه می شوند.

 

آشنایی با تولیدات نانوگرین

تولیدات نانوگرین با بهره گیری از تکنولوژی روز نانوفناوری تولید و عرضه می‌شوند و گسترده قابل توجه‌ای از نیازمندی‌های روزانه را برطرف می‌کنند. تکنولوژی نانو جایگزین سالم و بی عارضه برای بسیاری از کالاهایی که پیشتر حتی سرطان‌زایی آن‌ها مورد بحث بوده است به عنوان مثال اسپری از بین برنده بوی بد سیگار که بصورت ترکیبی از حلال‌ها و اسانس‌های مختلف عرضه می شد اکنون با تکنولوژی نانو و جذب مغناطیسی بدون بو و ایجاد حساسیت می‌تواند هوای محیط کار و زندگی روزمره را پاک و مطبوع نماید. لیست کامل این محصولات در فروشگاه نانوگرین در دسترس بوده وبصورت آنلاین قابل سفارش است.

 

تامین تجهیزات  آزمایشگاهی

یکی دیگر از اهداف مهم نانوگرین تامین کلیه تجهیزات موردنیاز آزمایشگاه‌های سراسر کشور است. این تجهیزات از بهترین و به روزترین برندهای ایران و جهان تامین شده و در احتیار آزمایشگاههای مختلف قرار می گیرد.

 

انجام خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای

پلتفرم Nano Green با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان پژوهشی، در راستای تعامل بیشتر با صنعتگران و تسهیل خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای اقدام به ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته با همکاری مراکز معتبر پژوهشی و آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی نموده است.

هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به خدمات آنالیز و مشخصه یابی مواد شیمیایی و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در جهت ارتقاء کیفیت تحقیقات صنعتی، دانشگاهی و پژوهشی به منظور دست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه می‌باشد.

با نانوگرین تکنولوژی روز نانوی دنیا در اختیارتان خواهد بود. چه برای مصارف روزانه بخواهید از محصولات نانو استفاده کنید و چه نیازمند تامین تجهیزات آزمایشگاهی باشید و چه نیاز به دسترسی به دستگاه‌های آنالیز داشته باشید نانوگرین همراه شماست.